Modern Hostel

Modern Hostel
Nazwa: Modern Hostel
Kategoria:
Opis działalności:

Modern Hostel oferuje swoim klientom najwyższy komfort w niskich i przystępnych cenach. Im dłuższy pobyt oraz więcej gości, tym bardziej można liczyć na jeszcze atrakcyjniejsze ceny. Hostel Wrocław zaprasza do Centrum wszystkich gości podróżujących w pojedynkę, jak i w grupach. Oferuje pokoje różnych klas, dba o estetyczny wygląd swoich pokoi, jak i minimalistyczny wystrój. Wszystkie pokoje w każdej klasie cechuje doskonała funkcjonalność. Ponadto w każdym z nich mieści się łazienka. To chyba najbardziej atrakcyjne miejsce na tanie noclegi we Wrocławiu.

Kompleks został wybudowany w atrakcyjne okolicy, nieopodal rzeki Odry. Jego oddalenie od Centrum Wrocławia wynosi zaledwie 500 metrów. W jego najbliższej okolicy można znaleźć Sky Tower oraz stary rynek. Umiejscowienie zachęca zarówno do zwiedzania stolicy Dolnego Śląska, jak i korzystania z dużej ilości wieczornych atrakcji miasta. Z tych też powodów najlepsze noclegi Wrocław można znaleźć tylko i wyłącznie w Modern Hostelu.

To, co najbardziej wyróżnia Modern Hostel to jego pracownicy, którzy tworzą doskonale zgrany zespół. Zawsze chętni do pomocy oraz uśmiechnięci i bardzo dbają o utrzymanie doskonałej atmosfery wewnątrz murów Modern Hostelu.

W Modern Hostelu można znaleźć wszystko to, co w najlepszych krajowych placówkach, ale po znacznie bardziej atrakcyjnej cenie. Doskonała obsługa i komfort zamieszkania są najlepszym gwarantem zadowolenia z pobytu. Atrakcyjne ceny i doskonała lokalizacja przyciągają jak magnes, więc warto się pośpieszyć z rezerwacją.

Telefon: 669844688
Siedziba: ul. Sikorskiego 11/1 53-659 Wrocław
REGON: 933024099
NIP: 8951415029