Skup Aut AutoGTA Wrocław

Skup Aut AutoGTA Wrocław
Nazwa:
Skup Aut AutoGTA Wrocław
Kategoria:
Opis działalności:

Firma Auto GTA Z Wrocławia oferuje skup aut. Przedsiębiorstwo z doświadczeniem zainteresowane jest autami sprawnymi, w bardzo dobrym stanie, a także autami zaniedbanymi i zniszczonymi, takimi, które posiadają usterki . Mogą być tanie, ale też i drogie. Skup samochodów obejmuje również pojazdy niesprawne mechanicznie, takie, które są uszkodzone. Możemy też pozbyć się auta po kolizji drogowej.

Powypadkowego lekko uszkodzonego jak i takiego, gdzie całe nadaje się do kasacji. Jeżeli jesteśmy zainteresowani złomowaniem uszkodzonego, wyeksploatowanego, nie nadającego się już do naprawy sprzętu, bez ubezpieczenia, bez badania technicznego, również możemy je sprzedać.

Firma odkupi od nas osobówki, ciężarówki i pojazdy specjalne. Odbierze od nas sprzęt wysyłając transport na terenie całego woj. dolnośląskiego. Wycenę zawsze zrobimy bezpłatnie, w formie stacjonarnej bądź online. Profesjonalizm pozwala na minimum formalności, bezpłatny dojazd oraz ekspresową płatność. A także na sprawne załatwienie sprawy.

Skup Aut AutoGTA

Strona WWW:
Telefon:
730117117
Siedziba:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
REGON:
020742967
NIP:
8951876724